TOPTAN TESETTÜR GİYİM

Toptan tesettür giyim pazarı 2000’li yılların başından yaklaşık olarak 2015’e kadar içerisinde çok az sayıda firma bulundurmakla beraber, insanların kıyafet olarak seçim yapma şansı pek fazla yoktu. Çok fazla model çok fazla tasarım insanların önüne sunulmuyordu. Bu nedenle büyük firma olarak adlandırabileceğimiz sayılı firma oluyordu.

Ancak son yıllarda sadece toptan tesettür giyim pazarı olmak üzere değil, tüm tekstil piyasasına imalat alnında çok sayıda bir kalabalık ve akın oluştu. Eskiden sayılı olan firmalar şu an yüzlerce hatta binlerce firmanın katılmasıyla bir kalabalık oluşturdu. Bunun sonucunda tüketicinin önüne çok fazla seçenek ve opsiyon sunuldu fiyat ve kalite rekabeti arttı büyün firmalar birbirleriyle yarışır hale geldi.

Tesettür giyim

Peki bu kadar firmanın olduğu bu toptan tesettür giyim pazarında neden nihle ? Hemen açıklayalım. Nihle birçok firmanın tutturamadığı fiyat ve kalite skalasını tutturmayı başarabilmiş fiyatları hem normal düzeyde tutup hem de kumaşından işçiliğine kalitesinden ödün vermemiştir. Birçok firmanın yaptığı hatalardan biri olan ucuz fiyat kalitesiz ürün ya da pahalı fiyat kaliteli ürün diye insanları ayırmamış ve kalite fiyat skalasını en iyi şekilde yakalamıştır.

TESETTÜR GİYİM PAZARI

Müşteri potansiyeli çok geniş olan ayrıca 25 yıllık bir geçmişi,mazisi ve tecrübesi olan firmamız Türkiyenin neredeyse bütün illerine ulaşmış ayrıca müşteri pazarının büyük çoğunluğunuda yurt dışından olmaktadır. Orta Doğu ve balkankar olmak üzere birçok avrupa ülkesine ulaşmış ve arap yarım adasında da büyük bir müşteri kitlesi oluşturmuştur. Firmamızın bu denli kalite ve fiyat politikası Nihlenin dünyaya açılmasına ve ulaşmasına sebep olmuş Türkiyede de tesettürlü kadınların ilk tercihleri arasına girmiş olan firmamızı Türkiye ve dünyadaki birçok mağazadan ulaşabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Whatsapp Bilgi
Hemen Ara